PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE OGRODÓW
Szukasz odpowiedniej firmy do zaprojektowania i wykonania ogrodu? Stawiasz na dobre wykonanie w rozsądnej cenie? Dobrze trafiłeś. Jesteś o krok od posiadania wymarzonego ogrodu.
ZAPROJEKTOWANIE OGRODU
  TRANSPORT MATERIAŁÓW
ZAKUP ROŚLIN
  NAWADNIANIE

ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW

Jesteśmy specjalistami w zakładaniu trawników. Od lat zakładamy trawniki z rolki i z siewu. Gwarantujemy rzetelne podejście i terminowość założenia trawnika. Swoją ofertę kierujemy do firm oraz do w właścicieli ogrodów. Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia terenu i ustalenia szczegółów.

Nasza współpraca w 5 krokach:
1) Ustalenie Państwa oczekiwań podczas spotkania.
2) Ustalenie ceny.
3) Wpłata zaliczki na materiały.
4) Założenie trawnika.
5) Wystawienie faktury za usługę i rozliczenie

Możemy kompleksowo zająć się założeniem trawnika nawet na zaniedbanym terenie. W pierwszej fazie pracy likwidujemy chwasty poprzez oprysk herbicydem i wykoszenie kosą spalinową. Po usunięciu odpadów zielonych drugim etapem jest przekopanie całego terenu za pomocą glebogryzarki lub ciągnika. Jeśli jest taka potrzeba, dowozimy wysokiej jakości ziemię trawnikową. Następnie ziemia jest rozplanowana i wyrównana na całej powierzchni działki. Po takim przygotowaniu terenu siejemy trawę lub układamy trawę z rolki. Po założeniu trawnika i zawałowaniu bardzo ważnym elementem jest podlewanie.

TRAWA Z ROLKI
TRAWA Z SIEWU

OBRZEŻA OGRODOWE

Z zakładaniem trawnika nierozłącznie związane są obrzeża ogrodowe. Te coraz częściej stosowane przegrody między trawnikiem a rabatami podkreślają kształt ogrodu i ułatwiają koszenie trawy. Poniżej przedstawiamy różnego rodzaju obrzeża, które zakładamy w ogrodach. W zależności od otoczenia polecamy obrzeża plastikowe, drewniane palisadki, obrzeża betonowe oraz obrzeże z kostki granitowej.

EKO-BORD SYSTEM
OBRZEŻE PLASTIKOWE
MINI PALISADA DREWNIANA
PALISADA DREWNIANA
PŁYTY BETONOWE
KOSTKA GRANITOWA