PIELĘGNACJA OGRODÓW I TERENÓW ZIELONYCH
NASZA OFERTA OBEJMUJE 3 PODSTAWOWE PROGRAMY PIELĘGNACJI.

ŚWIADCZYMY TEŻ JEDNORAZOWE USŁUGI OGRODNICZE. OTO NAJPOPULARNIEJSZE Z NICH:

WERTYKULACJA TRAWY
Wertykulacja wyraźnie wpływa na poprawę jakości trawy. Zalecamy jej przeprowadzenie szczególnie wiosną. Zapewniamy pełen zabieg regeneracyjny, polegający na wertykulacji, zasileniu nawozem i dosianiu trawy.
OPRYSKI
Zwalczanie szkodników, grzybów i chwastów to nasza specjalność. Posiadamy stosowne uprawnienia i stosujemy tylko bezpieczne i sprawdzone środki ochrony roślin.
WYKASZANIE KOSĄ SPALINOWĄ
Czasem teren zielony wymaga radykalnych działań. Kosy spalinowej nie oszczędzamy. Wykaszamy łąki i nieużytki. Istnieje możliwość pograbienia i wywozu odpadów zielonych.
CIĘCIE ŻYWOPŁOTU
Nic tak nie poprawia harmonii w ogrodzie jak równy żywopłot. Oprócz przycinania żywopłotów oferujemy formowanie roślin ozdobnych takich jak tuje, cyprysy, bukszpany, jałowce.
WYSYPYWANIE KAMIENI
Odpowiednio dobrane kamienie pasują do każdego ogrodu i nadają mu elegancji. Pomagamy w wyborze kamieni prezentując specjalnie przygotowane próbki. Wysypujemy kamienie na podjazdy, rabaty, ścieżki i opaski wokół domu. WYCINANIE DRZEW Wycinka drzewa to poważna sprawa. Mamy doświadczenie w tego typu pracach. Przycinamy i usuwamy drzewa, tniemy konary na drewno do kominka, wywozimy gałęzie. Przy wycinaniu wysokich drzew używamy samochodu z wysięgnikiem. Istnieje również możliwość wycięcia drzewa techniką alpinistyczną. KARCZOWANIE KORZENI Wycinając drzewo najlepiej od razu pozbyć się korzenia. Choć zdarza się, że to uciążliwe zadanie, poradzimy sobie z tym. Przy karczowaniu na niezabudowanej działce używamy koparko-ładowarki. PORZĄDKOWANIE OGRODU Małe rośliny sprzed kilku lat urosły i zaczęły tłumić inne i zabierać światło? Linia trawnika wymaga poprawy? Chwasty przejęły kontrolę nad ogrodem? Zrobimy z tym porządek. Gwarantujemy widoczny efekt naszej współpracy i pełne zadowolenie. MALOWANIE DREWNIANYCH KONSTRUKCJI Płot i ogród to wizytówka domu. Oferujemy malowanie płotów, tarasów, palisadek, pergoli i innych drewnianych konstrukcji w ogrodzie. MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA Piękna altana czy drewniana studnia mogą być centralnym punktem ogrodu. Zapewniamy transport, solidne ustawienie i pomalowanie drewnianych konstrukcji ogrodowych. PRZYGOTOWANIE OGRODU NA ZIMĘ Aby Twój ogród był piękny wiosną, warto zabezpieczyć rośliny przed mrozem za pomocą kopczykowania, owinięcia agrowłókniną czy przykrycia gałązkami sosnowymi. Wezwij do tego profesjonalistów. Umów się na darmową konsultację z naszym przedstawicielem. Przygotujemy indywidualną ofertę i ustalimy korzystne warunki współpracy.
WYCINANIE DRZEW
Wycinka drzewa to poważna sprawa. Mamy doświadczenie w tego typu pracach. Przycinamy i usuwamy drzewa, tniemy konary na drewno do kominka, wywozimy gałęzie. Przy wycinaniu wysokich drzew używamy samochodu z wysięgnikiem. Istnieje również możliwość wycięcia drzewa techniką alpinistyczną.
KARCZOWANIE KORZENI
Wycinając drzewo najlepiej od razu pozbyć się korzenia. Choć zdarza się, że to uciążliwe zadanie, poradzimy sobie z tym. Przy karczowaniu na niezabudowanej działce używamy koparko-ładowarki.
PORZĄDKOWANIE OGRODU
Małe rośliny sprzed kilku lat urosły i zaczęły tłumić inne i zabierać światło? Linia trawnika wymaga poprawy? Chwasty przejęły kontrolę nad ogrodem? Zrobimy z tym porządek. Gwarantujemy widoczny efekt naszej współpracy i pełne zadowolenie.
MALOWANIE DREWNIANYCH KONSTRUKCJI
Płot i ogród to wizytówka domu. Oferujemy malowanie płotów, tarasów, palisadek, pergoli i innych drewnianych konstrukcji w ogrodzie.
MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA
Piękna altana czy drewniana studnia mogą być centralnym punktem ogrodu. Zapewniamy transport, solidne ustawienie i pomalowanie drewnianych konstrukcji ogrodowych.
PRZYGOTOWANIE OGRODU NA ZIMĘ
Aby Twój ogród był piękny wiosną, warto zabezpieczyć rośliny przed mrozem za pomocą kopczykowania, owinięcia agrowłókniną czy przykrycia gałązkami sosnowymi. Wezwij do tego profesjonalistów.