Odśnieżanie
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy ofertę naszych usług o odśnieżanie. Teraz jesteśmy z Tobą o każdej porze roku. Zapoznaj się z naszą propozycją na zimę.

OFERUJEMY:
- odśnieżanie parkingów i placów
- odśnieżanie chodników i ścieżek
- odśnieżanie dachów płaskich
- usuwanie sopli
- skuwanie lodu
- posypywanie piaskiem i solą
- stosowanie odpowiednich preparatów do granitu


ABONAMENT

Czuwamy, żeby podjazd i otoczenie Twojej firmy były cały czas odśnieżone. Profesjonalnie wykonujemy swoją pracę tak, byś mógł w całości skupić się swoim biznesie. Szczegóły współpracy są proste. Podpisujemy umowę w ramach której deklarujemy odśnieżanie za każdym razem, gdy spadnie śnieg. Nasi pracownicy przyjeżdżają wczesnym rankiem, żeby usunąć śnieg z podjazdu i chodników.

Cena:
- od 150 zł - jednorazowa opłata miesięczna wynikająca z podpisania umowy abonamentowej. W cenie jednorazowe odśnieżenie w razie wystąpienia opadów.
- ustalana jest cena jednorazowego odśnieżenia (obliczana wg powierzchni do odśnieżenia). W zależności od ilości miesięcznych wizyt z odśnieżaniem udzielany jest następujący rabat:

  • 15% rabatu: 2 - 4 wizyty
  • 20% rabatu: 5 i więcej wizyt

Polecamy to rozwiązanie ze względu na korzystne ceny oraz przejrzystość oferty. Płacisz tylko za wykonane w danym miesiącu usługi. Dodatkowo naliczany jest rabat wzrastający wraz z większą ilością wykonanych w danym miesiącu usług.

JEDNORAZOWO

Dzwonisz i działamy. Jesteśmy do dyspozycji zawsze gdy będziesz potrzebował pomocy z odśnieżaniem. Mamy profesjonalny sprzęt, który szybko upora się z zalegającym śniegiem. Dołącz do naszej bazy alarmowej. Jeśli wiesz już teraz, że możesz potrzebować pomocy, zadzwoń. Umówimy się na spotkanie podczas którego przedstawimy naszą ofertę. Poznasz dokładną cenę usługi i będziesz mógł bez obaw zamówić nasze usługi w razie opadów.

Cena:
- do 1000 m2: 0,50 zł/m2
- od 1000 m2: 0,45 zł/m2
- od 5000 m2: 0,35 zł/m2

ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Zajmujemy się również odśnieżaniem dachów płaskich. Zespół pracowników fachowo oczyszcza dach, przy jednoczesnym zabezpieczeniu terenu wokół budynku. Cena jest uzależniona od grubości warstwy śnieżnej, trudności dostępu i powierzchni dachu.

Cena od 2,9 zł/m2